fbpx

Zespół naszej Chatki!

mgr Dorota Bentkowska

Założycielka „Błękitnej Chatki”. Psycholog, socjoterapeuta, trener umiejętności społecznych, terapeuta ręki. Autorka książek „Wspólna przygoda. Zestaw do prowadzenia umiejętności społeczneych” oraz „Trening Umiejętności Społecznych dzieci i młodzieży. Przewodnik dla terapeutów”, a także sklepu pomocetus.pl. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, prowadząc TUS, terapię psychologiczną i terapię ręki.

Dr Agata Hejmowska

Psycholog, terapeuta. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Psychologia kliniczna”, kurs zakresu psychotraumatologii, III stopniowy kurs terapii behawioralnej. Ma doświadczenie w terapii osób autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, chorobami przewlekłymi oraz zaburzeniami psychicznymi. Pracuje z dziećmi w wieku szkolnym oraz ich rodzicami, prowadząc konsultacje i terapię psychologiczną.

mgr Jacek Gach

Pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, oligofrenopedagog, nauczyciel mianowany, socjoterapeuta. Od 14 lat pracuje w szkole integracyjnej oraz domu dziecka, zajmuje się wsparciem dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi w tym z autyzmem, FASD i niepełnosprawnością sprzężoną.

mgr Elżbieta Ceklarz

Psycholog, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, terapeuta ręki. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Kids’ Skills – Dam radę! oraz kurs terapii kognitywnej metodą Instrumental Enrichment. Pracuje jako diagnosta i terapeuta z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi terapię psychologiczną, pedagogiczną i terapię ręki. 

mgr Natalia Miąskowska

Logopeda ze specjalizacją wczesna interwencja logopedyczna, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, posiada kwalifikacje nauczyciela języka polskiego. Pracowała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sopocie oraz wielu placówkach przedszkolnych i szkolnych. Ukończyła warsztaty masażu Shantala.

mgr Aleksandra Car​

Psycholog, terapeuta ręki, instruktor Dramy. Ukończyła kurs Trenera Treningu Umiejętności Społecznych. Pasjonuje się teatrem i wszystkim co z nim związane, doświadczona w różnych formach teatralnych, z radością przekazuje dzieciom swój entuzjazm i pasje

mgr Maria (Maja) Stefaniak

Psycholog, socjoterapeuta, trener TUS. Pracowała z dziećmi osób uzależnionych, w placówce interwencyjnej oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Na co dzień pracuje jako psycholog w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdyni. Prywatnie codziennie nabiera doświadczenia jako mama 5 dzieci. W Błękitnej Chatce prowadzi TUS dla dzieci w wieku przedszkolnym.

mgr Michalina Sęktas

Psycholog, w trakcie szkoły psychoterapii Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii. Na co dzień pracuje w szkole podstawowej jako psycholog i nauczyciel wspomagający. W swojej pracy ceni tworzenie autentycznej relacji, na której można budować. W Błękitnej Chatce, p. Michalina prowadzi terapią psychologiczną.

 
 
 

Katarzyna Kordasińska

Studentka IV roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, trener TUS. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała początkowo jako opiekunka oraz animator czasu wolnego, a następnie realizując staż w Zespole Placówek Specjalistycznych. Pasjonuje się literaturą, podróżami i tańcem. W Błękitnej Chatce pracuje jako terapeuta wspomagający podczas zajęć TUS.

 
 

Marta Śniechowska

Studentka IV roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Obecnie zajmuję się umawianiem i koordynacją zajęć i konsultacji prowadzonych w Błękitnej Chatce. Bardzo miła i sympatyczna, a przy tym świetnie zorganizowana osoba, która niezawodnie wspiera nasz zespół terapeutów.