fbpx

Zespół naszego centrum terapii!

mgr Dorota Bentkowska

Założycielka „Błękitnej Chatki”. Psycholog, Ekspert TUS, autorka metodologii TUS opartej na relacjach oraz czterech książek poświęconych pracy tą metodą. Szkoli przyszłych trenerów TUS, prowadzi zajęcia dla studentów oraz tworzy materiały dla terapeutów i rodziców, którzy chcą wspierać rozwój społeczny dzieci (pomocetus.pl).

W Błękitnej Chatce prowadzi zajęcia TUS dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Pracuje w gdyńskim oddziale

mgr Monika Bejm

Dyrektor operacyjny, specjalista ds. zarządzania. Kieruje bieżącymi działaniami Błękitnej Chatki. Od prawie 20 lat związana zawodowo z branżą edukacyjną dla dzieci, gdzie odpowiadała za zarządzanie oddziałami oraz obszar obsługi klienta i sprzedaży. W Błękitnej Chatce wspiera codzienne funkcjonowanie oddziału gdyńskiego i gdańskiego.

dr Agata Hejmowska

Psycholog, terapeuta, Trener TUS. Zdobyła tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła szkolenie podstawowe z psychotraumatologii oraz pełne w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Szkoli psychologów i pedagogów w pracy metodą TUS. Ma doświadczenie w terapii osób ze spektrum autyzmu, ADHD, chorobami przewlekłymi oraz zaburzeniami psychicznymi.

W Błękitnej Chatce pracuje z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym oraz ich rodzicami, prowadząc konsultacje i terapię psychologiczną oraz TUS.

Pracuje w gdyńskim oddziale.

mgr Jacek Gach

Pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, oligofrenopedagog,  socjoterapeuta. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole integracyjnej oraz w domu dziecka.

W Błękitnej Chatce p
rowadzi konsultacje dla rodziców doświadczających trudności wychowawczych, a także pracuje z dziećmi i młodzieżą w ramach terapii pedagogicznej i TUS.

Pracuje w gdyńskim oddziale.

Konsultacje u p. Jacka są obecnie wstrzymane.

mgr Elżbieta Ceklarz

Psycholog, Oligofrenopedagog, Socjoteraeputa. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Kids’ Skills – Dam radę!,  kurs terapii kognitywnej metodą Instrumental Enrichment oraz studia podyplomowe z Neuropsychologii. Pracuje jako diagnosta i terapeuta z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Twórca i prowadząca szkolenia dla psychologów i pedagogów pod nazwą Trener Funkcji Poznawczych. 

W Błękitnej Chatce prowadzi terapię psychologiczną, pedagogiczną oraz trening funkcji poznawczych, a także wspiera rodziców podczas konsultacji psychologicznych.

Pracuje w gdyńskim oddziale.

mgr Aleksandra Car​

Psycholog, Terapeuta ręki i Trener Grafomotoryki, Instruktor Dramy, Trener TUS. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zdobywała pracując w przedszkolu i poradni psychologiczno-pedagogicznej. Szkoli psychologów i pedagogów w pracy metodą TUS i prowadzi zajęcia dla studentów.

W Błękitnej Chatce pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, prowadząc TUS oraz terapię ręki. Ponadto, koordynuje terapie realizowane w ramach projektu “Za życiem”.

Pracuje w gdyńskim i gdańskim oddziale.

mgr Maria (Maja) Stefaniak

Psycholog, Socjoterapeuta, Trener TUS. Pracowała z dziećmi osób uzależnionych, w placówce interwencyjnej oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Ośrodku Wczesnej Interwencji. Współpracuje również z uczelniami, prowadząc zajęcia i występując na konferencjach dla studentów. Prywatnie codziennie nabiera doświadczenia jako mama 5 dzieci.

W Błękitnej Chatce pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym prowadząc TUS.

Pracuje w gdyńskim oddziale.

mgr Natalia Miąskowska

Logopeda ze specjalizacją z wczesnej interwencji logopedyczna, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny. Posiada kwalifikacje nauczyciela języka polskiego. Pracowała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sopocie oraz wielu placówkach przedszkolnych i szkolnych. Ukończyła warsztaty masażu Shantala oraz kurs jogopedii.

W Błękitnej Chatce prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną dzieci od lat 2.

Pracuje w gdańskim oddziale.

mgr Justyna Michalik

Psycholog, Socjoterapeuta, Terapeuta Pedagogiczny, Trener TUS. Posiada bogate doświadczenie terapeutyczne zdobyte między innymi na stanowisku Psychologa w Szkole Integracyjnej. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania. 

W Błękitnej Chatce prowadzi TUS oraz terapię psychologiczną dla dzieci od lat 7 i młodzieży.

Pracuje w gdańskim oddziale.

mgr Sandra Kalista

Psycholog i pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Pracuje w żłobkach, przedszkolach i szkołach wspierając rozwój społeczno-emocjonalny dzieci. Ponadto, specjalizuje się w pracy z rodzicami, w ramach Szkoły dla Rodziców.

W Błękitnej Chatce prowadzi TUS dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Pracuje w gdyńskim oddziale.

mgr Karolina Danelczyk

Pedagog, terapeuta zajęciowy, trener TUS.
Specjalizuje się w pracy z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju. Na co dzień pracuje w przedszkolu terapeutycznym.

W Błękitnej Chatce prowadzi TUS dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Pracuje w gdańskim oddziale

mgr Magdalena Tryjanowska

Psycholog, pedagog, Trener TUS. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie pedagogiczne, które zdobywała, między innymi podczas praktyk w przedszkolach, szkołach podstawowych. Wcześniej pracowała jako wychowawca w Placówce wsparcia rodziny i dziecka. 

W Błękitnej Chatce prowadzi TUS dla dzieci w wieku przedszkolnym

Pracuje w 

 gdańskim oddziale.

mgr Justyna Molenda

Psycholog, diagnosta dziecięcy. Udziela wsparcia psychologicznego dla dzieci i ich rodziców. Pani Justyna oferuje pomoc w ustaleniu oddziaływań terapeutycznych. Dysponuje narzędziami standaryzowanymi do oceny rozwoju psychoruchowego od 1-ego miesiąca do 9-ego roku życia. Zajmuje się usprawnianiem procesów poznawczych, w tym celu wykorzystuje aktualną wiedzę z neurodydaktyki. Posiada szkolenie z czytania metodą sylabową.  Doświadczenie zawodowe zdobyła w poradni psychologiczno-pedagogicznej, szkole, placówce wsparcia dziennego i przedszkolu. Ukończyła wiele szkoleń dotyczących wspierania rozwoju emocjonalnego małych dzieci – m.in. “Kids Skills – Dam radę” – do przezwyciężania problemów emocjonalnych i behawioralnych. Zajmuje się funkcjami wykonawczymi dzieci, by doskonalić ich umiejętności szkolne i przedszkolne.

W Błękitnej Chatce wspiera dzieci do lat 9 i ich rodziców w ramach konsultacji i terapii psychologicznej. 

Pracuje w gdańskim oddziale.

mgr Martyna Siecla

Psycholożka, Trenerka TUS, Praktyczka Metody Kids’ Skills. Ukończyła I i II stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest w trakcie spełniania warunków do certyfikacji na Terapeutkę TSR. Swoją pracę poddaje superwizji. Posiada doświadczenie terapeutyczne zdobyte w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi udzielając wsparcia psychologicznego podczas konsultacji indywidualnych oraz prowadząc zajęcia/warsztaty. 

W Błękitnej Chatce prowadzi TUS dla dzieci w wieku 10-17 lat.

Pracuje w gdyńskim oddziale.

mgr Monika Nowak

Psycholog, Interwent Kryzysowy, Terapeuta Ręki, Trener TUS.  Zdobywała doświadczenie m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, prowadząc TUS oraz realizując pomoc terapeutyczną w ramach projektu „Za życiem”. 

Pracuje w gdyńskim  oddziale.

mgr Alicja Kubiszewska

Psycholożka, trenerka TUS.  Doświadczenie zdobywała m.in. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Zespole Placówek Specjalistycznych oraz przedszkolu terapeutycznym. Ukończyła Szkołę Animatorów Profilaktyki, Dialog Motywujący w pracy terapeutycznej, a także inne szkolenia specjalistyczne. W trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej. Na co dzień pracuje  w szkole podstawowej.

W Błękitnej Chatce prowadzi TUS dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Pracuje w gdańskim oddziale.

mgr Alicja Siwicka

Logopeda ze specjalnością z  neurologopedii oraz wczesnej interwencji logopedycznej, trener TUS. Studentka psychologii. Doświadczenie zdobyła prowadząc zajęcia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na co dzień pracuje na stanowisku nauczyciela logopedy w Szkole Podstawowej.

W Błękitnej Chatce prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną.

Pracuje w gdyńskim oddziale.

Martyna Piórek

Studentka V roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Wspomaga Psychologów i Pedagogów pracujących z grupami przedszkolnymi, asystując podczas zajęć w gdyńskim oraz gdańskim oddziale.

mgr Zuzanna Maniecka

Psycholog, Trener TUS. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w przedszkolu oraz asystując przy prowadzeniu zajęć TUS.

Zajmuje się umawianiem i koordynacją zajęć i konsultacji prowadzonych w Błękitnej Chatce oraz prowadzi TUS dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Pracuje w gdyńskim i gdańskim oddziale.

Maria Purkiewicz

Studentka IV roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Zajmuje się obsługą klienta w gdańskim oddziale Błękitnej Chatki.

Aleksandra Panek

Studentka IV roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Zajmuje się obsługą klienta w gdyńskim oddziale Błękitnej Chatki.

Kolejny wspaniały specjalista

Jesteś psychologiem, logopedą lub pedagogiem, który chce podnosić swoje kompetencje i pracować w zespole specjalistów? Odezwij się do nas! Być może, czekamy właśnie na Ciebie. biuro@blekitnachatka.pl

Dziękujemy!

Przesłano formularz

Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie!
Skontaktujemy się z Tobą.

Ta witryna używa plików cookie, aby móc wyświetlać Tobie najlepiej dopasowane treści. Dowiedz się więcej o polityce plików cookie