fbpx

Obserwacje w placówkach

Jeżeli docierają do Państwa niepokojące sygnały na temat funkcjonowania dziecka w placówce, warto zdecydować się na obserwację psychologiczną. W przedszkolu czy szkole, psycholog będzie mógł zobaczyć dziecko w jego codziennym środowisku i zaproponować rozwiązania, które będą pomocne dla dziecka.

Co mówią rodzice?

Aga J
Aga J
2024-02-01
Bardzo polecam zajęcia TUS z paniami Mają i Magdą. Zanim syn zaczął uczęszczać na zajęcia sprawiał sporo kłopotów w przedszkolu. Już po niecałych 2 miesiącach treningu poprawa była ogromna. Dziecko nauczyło się współpracować i lepiej wyrażać swoje emocje. Bardzo chętnie chodził na zajęcia. TUS w Błękitnej Chatce to był strzał w 10.
Michał R.
Michał R.
2023-09-10
Polecam miejsce, kompetentni specjaliści.
Jakub Mazurowski
Jakub Mazurowski
2023-07-13
Polecam. Córka czuje się tu swobodnie i lubi tu wracać za każdym razem.
Anna Ziemlińska
Anna Ziemlińska
2023-06-27
Do Błękitna Chatki na zajęcia TUS trafiliśmy trochę przypadkiem z problemami buntu, niechęci współpracy, złości i bycia królem świata syna. Przez 2 semestry pilnej współpracy i zajęć wyszystkie przedszkolne problemy zostały rozwiazane. Dziecko nauczyło się rozmawiać o emocjach, znajdować sposoby na radzenie sobie w niekomfortowych sytuacjach, współpracy w grupie, proszenia o pomoc. Syn dowiedzial sie ze bycie drugim czy ostatnim to nie koniec swiata. Co ważne, czas spędzony na Kapitańskiej był cennym czasem pełnym radości i po każdym tygodniu nie mogliśmy się doczekać kolejnych zajęć. Z całą pewnością będziemy kontynuować TUSy by wzmocnić odpowiednie zachowania. Zajęcia prowadzone w małych grupach, cotygodniowy feedback i podsumowanie w semestrze. Terapeuci pomocni również rodzicom
Zofia Jóźwicka
Zofia Jóźwicka
2023-06-26
Serdecznie polecam trening umiejętności społecznych w Błękitnej Chatce. Syn, dzięki zajęciom super się rozwinął. Prowadzące posiadają niezwykłą wiedzę i zdolności do pracy z dziećmi, potrafią zaciekawić dzieci a dzięki temu ich praca przynosi rezultaty. Grupy TUSowe są bardzo małe, prowadzone przez dwie panie psycholog, dzięki czemu każde dziecko jest traktowane indywidualnie i jest zauważone. Syn miał zajęcia z p. Dorotą i p. Zuzią. Oprócz TUSów w Błękitnej Chatce prowadzone są również różnego rodzaju terapie : ręki, psychologiczna, logopedyczna.
Fizjomental
Fizjomental
2023-06-26
Urzekło nas w pełni indywidualne podejście i niesamowite zaangażowanie Pani Mai. Polecamy!
Magdalena Magdalena
Magdalena Magdalena
2023-06-25
Polecam z całego serca. Miejsce, do którego trzeba czekać w kolejce, jednak zdecydowanie warto. Po 2 semestrach zajęć TUS widoczne efekty prowadzonej terapii. To miejsce tworzą osoby, które potrafią zaopiekować się nastolatkami i poświęcają im dużo uwagi i troski. Miejsce wypełnione pozytywna energią i empatią w każdym calu, od Pani koordynatorki po terapeutów. Nasz terapeuta Jacek Gach to osoba , którą ze śmiałością możemy polecać. Ma świetne podejście do młodych ludzi. Terapia dla córki była prawdziwą przyjemnością, a nie koniecznym przymusem. Pan Jacek potrafi nawiązać relację przyjacielską nie tracąc przy tym autorytetu u nastolatka. Z przyjemnością będziemy kontynuować spotkania w ramach podtrzymania terapii córki. Jako Mama dziękuję serdecznie za uwagę, czas i szacunek z jakim odnosi się Pan Jacek względem młodego człowieka. W Błękitnej Chatce córka czuje się równie ważna jak terapeuta.
Marzena Wanke
Marzena Wanke
2023-06-19
Bardzo fajny program zajęć. Po każdych zajęciach informacja na maila, nawet ze zdjęciami, co dzieci robiły. W czerwcu zorganizowali piknik i ognisko dla wszystkich dzieci i ich rodzin - bardzo fajne zabawy integracyjne dla całej rodziny. Najlepszy TUS w Trójmieście, polecam szczególnie Panią Maję Stefaniak i Panią Dorotę Bentkowską za cierpliwość, empatię i indywidualne podejście.
Zuzanna Komkowska
Zuzanna Komkowska
2023-06-15
Serdecznie polecam korzystanie z usług Błękitnej Chatki. Moje dziecko bardzo chętnie uczestniczyło w zajęciach TUS. Panie bardzo miłe i kompetentne. Zawsze otrzymałam rzetelną informację zwrotną dotyczącą przebiegu zajęć i postępów dziecka. Polecam
Agnieszka Urbanowicz
Agnieszka Urbanowicz
2023-06-13
Przemiła i wykwalifikowana kadra. Jakość zajęć na najwyższym poziomie. Syn zawsze chętnie uczęszcza na zajęcia. Pani Dorota zawsze z zainteresowaniem wyslucha rodziców i służy pomocą. Polecam w 100%.

Cennik

Obserwacja psychologiczna w placówce na terenie Trójmiasta:

W przypadku obserwacji większej liczby dzieci w placówce, cena jest ustalona indywidualnie.

Dziękujemy!

Przesłano formularz

Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie!
Skontaktujemy się z Tobą.

Ta witryna używa plików cookie, aby móc wyświetlać Tobie najlepiej dopasowane treści. Dowiedz się więcej o polityce plików cookie