Rodzinne muzykowanie

„Rodzinne muzykowanie” to zajęcia muzyczne z elementami języka angielskiego przeznaczone dla dzieci w wieku 1-3 lat i ich rodziców.

  • Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, taniec, śpiew, praca z ciekawymi rekwizytami oraz gra na instrumentach. Jeśli nie znasz języka angielskiego to o nic nie musisz się martwić! To, w jakim stopniu zajęcia będa prowadzone w języku obcym, zależy od grupy i chęci uczestników. Uczymy dzieci prostych piosenek i rymowanek zarówno w języku polskim jak i angielskim – jeśli dzieci będą w stanie się ich nauczyć, to rodzice też!
  • Nasze zajęcia prowadzone są w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Liczy się dobra zabawa i radość z muzykowania. Im lepiej bawi się mama i tata, tym większy ma to wpływ na dziecko.
  • U nas nie ma miejsca na nudę. Zajęcia są przemyślane tak, żeby każdy wyniósł z nich jak najwięcej. Nowe piosenki, wierszyki, masażyki, ciekawe wykorzystanie rekwizytów i pomysły na zabawy muzyczne w domowym zaciszu – każdy znajdzie coś dla siebie.
  • „Rodzinne muzykowanie” to zajęcia prowadzone przez profesjonalną rytmiczkę z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Zapewniamy cotygodniowy kontakt z muzyką na żywo i nagrania o wysokiej estetyce – bez dziecięcego disco polo. Cenimy sobie jakość utworów, które słuchają nasze dzieci.

Zachęcamy do przeczytania artykułu napisanego przez naszą nauczycielkę.

Artykuł: Czy wiesz, że Twoje dziecko ma talent muzyczny

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, trwają 30min

CENNIK

Jeden rodzic + jedno dziecko 35zł
Jeden rodzic + dwoje dzieci 50zł
Pakiet rodzinny (oboje rodziców + 1-3 dzieci) 60zł