Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

mgr Dorota Bentkowska

Psycholog, socjoterapeuta, trener umiejętności społecznych, terapeuta ręki. Pracuje jako psycholog przedszkolny, realizując terapię w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz wspiera rozwój społeczny prowadząc zajęcia psychoedukacyjne oraz Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Współpracuje z i Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną „w Szczebrzeszynie”.

Ukończyła kurs socjoterapii, szkolenie dla trenerów TUS, szkolenia dotyczące metody terapii integracji sensorycznej, III-stopniowy kurs terapii behawioranlej, kurs terapii ręki I i II stopnia.

Autorka książki „Wspólna przygoda”, zawierającej scenariusze zajęć TUS dla przedszkolaków.

W Błękitnej Chatce p. Dorota prowadzi TUS dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, terapię psychologiczną dla dzieci z trudnościami rozwojowymi oraz terapię ręki.

dr Agata Hejmowska

Psycholog, psychoterapeuta. Nieustannie rozwija się zawodowo poprzez udział w szkoleniach i kursach – ukończyła m. in. studia podyplomowe na kierunku „Psychologia kliniczna”, podstawowy kurs zakresu psychotraumatologii, III stopniowy kurs terapii behawioralnej, a także kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i w tym nurcie pracuje najczęściej.

Na co dzień pracuje w szkole z dziećmi i młodzieżą, również z różnymi typami niepełnosprawności. Ma doświadczenie w terapii osób autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, chorobami przewlekłymi oraz zaburzeniami psychicznymi.

W Błękitnej Chatce p. Agata prowadzi konsultacje psychologiczne oraz terapię psychologiczną dla dzieci i dorosłych, a także TUS dla dzieci w wieku szkolnym.

mgr Jacek Gach

Pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, nauczyciel mianowany, socjoterapeuta. Od 10 lat pracuje w szkole integracyjnej oraz domu dziecka, zajmuje się wsparciem dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi w tym z autyzmem, FASD i niepełnosprawnością sprzężoną. W trakcie studiów z oligofrenopedagogigki.

W Błękitnej Chatce p. Jacek prowadzi TUS dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym.

mgr Maria Stefaniak

Psycholog dziecięcy, socjoterapeuta, mama pięciorga dzieci. Prowadzi warsztaty i spotkania dla rodziców, warsztaty ogólnorozwojowowe dla dzieci i zajęcia wspierające kreatywność. Autorka bloga „Bocianie gniazdo” (facebook.com/Majabocianiegniazdo/ ).

W Błękitnej Chatce p. Maja prowadzi warsztaty psychologiczne dla przedszkoli i szkół oraz trening twórczości.

Aleksandra Car

Studentka V roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, terapeuta pomocniczy TUS, instruktor Dramy.

Ukończyła kurs Trenera Treningu
Umiejętności Społecznych. Pasjonuje się teatrem
i wszystkim co z nim związane, doświadczona w
różnych formach teatralnych, z radością przekazuje dzieciom swój entuzjazm, pasje i zdobyte
umiejętności.

W Błękitnej Chatce p. Ola jest asystentem podczas zajęć TUS w grupach przedszkolnych.

Michał Bentkowski

Nasz koordynator znany przez rodziców i dzieci jako „pan Michał z biura” :).