Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

mgr Dorota Gach

Psycholog, socjoterapeuta, trener umiejętności społecznych, terapeuta ręki. Pracuje jako psycholog przedszkolny, realizując terapię w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz wspiera rozwój społeczny prowadząc zajęcia psychoedukacyjne oraz Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Współpracuje z gabinetem terapii integracji sensorycznej „Anisto” i Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną „w Szczebrzeszynie”.

Ukończyła kurs socjoterapii, szkolenie dla trenerów TUS, szkolenia dotyczące metody terapii integracji sensorycznej, III-stopniowy kurs terapii behawioranlej, kurs terapii ręki I i II stopnia.

Pracuje głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym (2-6 lat).

mgr Joanna Węglarz

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, socjoterapeuta, trener. Ukończyła studia podyplomowe „Diagnoza i rehabilitacja neuropsychologiczna” prowadzonych na UMCS w Lublinie, na co dzień  pracuje w Centrum Rehabilitacji Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdyni oraz Gdańskim Ośrodku Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży.

Ukończyła wiele szkoleń związanych z pracą z dziećmi m.in. „Kurs podstaw psychoterapii – Elementarz psychoterapeuty”, „Dysleksja Rozwojowa”, „Elementarz psychoterapeuty”, „Podstawy wiedzy o neurorozwoju” „Diagnostyka FASD” , „Diagnoza neuropsychologiczna dzieci,” „Więź jako czynnik chroniący rozwój”, „Integracja odruchów dynamicznych i proksymalnych”, „Terapia Taktylna”.

Pracuje z dziećmi już od pierwszych miesięcy życia.

dr Agata Hejmowska

Psycholog, psychoterapeuta. Nieustannie rozwija się zawodowo poprzez udział w szkoleniach i kursach – ukończyła m. in. studia podyplomowe na kierunku „Psychologia kliniczna”, podstawowy kurs zakresu psychotraumatologii, III stopniowy kurs terapii behawioralnej, a także kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i w tym nurcie pracuje najczęściej.

Na co dzień pracuje w szkole z dziećmi i młodzieżą, również z różnymi typami niepełnosprawności. Posiada również doświadczenie w terapii osób autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, chorobami przewlekłymi oraz zaburzeniami psychicznymi.

Pracuje z dziećmi w wieku szkolnym.

mgr Jacek Gach

Pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, nauczyciel mianowany, socjoterapeuta. Od 10 lat pracuje w szkole integracyjnej oraz domu dziecka, zajmuje się wsparciem dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi w tym z autyzmem, FASD i niepełnosprawnością sprzężoną.

Pracuje z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym.

mgr Maria Stefaniak

Psycholog dziecięcy, socjoterapeuta, mama pięciorga dzieci. Prowadzi warsztaty i spotkania dla rodziców, warsztaty ogólnorozwojowowe dla dzieci i zajęcia wspierające kreatywność. Autorka bloga „Bocianie gniazdo” (facebook.com/Majabocianiegniazdo/ ).

Aleksandra Car

Studentka V roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, terapeuta pomocniczy TUS, instruktor Dramy.

Ukończyła kurs Trenera Treningu
Umiejętności Społecznych. Pasjonuje się teatrem
i wszystkim co z nim związane, doświadczona w
różnych formach teatralnych, z radością przekazuje dzieciom swój entuzjazm, pasje i zdobyte
umiejętności.

Małgorzata Całus

Absolwentka Akademii Muzycznej i Szkoły Muzycznej I i II stopnia na wydziale rytmiki. Na co dzień łączy bycie mamą dwójki maluchów z prowadzeniem zajęć muzycznych w języku angielskim i polskim. Nieustannie rozwija się i szkoli swój warsztat pracy, aby jej zajęcia były na jak najwyższym poziomie.

Michał Bentkowski

Koordynator pracy „Błękitnej Chatki”.