Muzyczne Przedszkolaki

MUZYCZNE PRZEDSZKOLAKI

„Muzyczne Przedszkolaki ” to zajęcia muzyczne z elementami języka angielskiego przeznaczone dla dzieci w wieku 3-6 l.

Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, taniec, śpiew, praca z ciekawymi rekwizytami oraz gra na instrumentach. Uczymy dzieci prostych piosenek i rymowanek zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Na każdych zajęciach poznajemy angielskie zwroty i słowa. Dzięki muzyce nauka języka obcego jest skuteczniejsza.

Na „Muzycznych Przedszkolakach” dzieci mogą swobodnie reagować na muzykę wykorzystując do tego całe swoje ciało. Ruch, śpiew i improwizacja to fundamenty rytmiki, metody stworzonej przez Emila Jacques-Dalcroza.

Zajęcia rytmiczne to przede wszystkim nauka poprzez wspólną zabawę w miłej atmosferze. Wprowadzamy stopniowo dzieci w świat muzyki, kształtuiemy ich wrażliwość i pobudzamy wyobraźnię.

Nasze zajęcia to również dobry wstęp do dalszego muzycznego rozwoju. Dzieci dowiedzą się jak brzmią różne instrumenty, na czym polega praca dyrygenta i jak zachować się w filharmonii.

„ Muzyczne Przedszkolaki ” to zajęcia prowadzone przez profesjonalną rytmiczkę z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Zapewniamy cotygodniowy kontakt z muzyką na żywo i nagrania o wysokiej estetyce – bez dziecięcego disco polo. Cenimy sobie jakość utworów, które słuchają nasze dzieci.

CENNIK

3-4 l. 45 min 30 zł
5-6 l. 60 min 35 zł

Artykuł: Czy wiesz, że Twoje dziecko ma talent muzyczny